Strona główna

      • 26 czerwca 2026 roku
        Godzina 8.15
      • 9 czerwca 2026 roku na górnym boisku szkolnym odbył się pełen radości Festyn Rodzinny, który zgromadził liczne grono rodziców, dzieci oraz nauczycieli. Wspólna zabawa, rozmowy i uśmiechy stworzyły wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
        • Współpraca z klubem LZS Korona Dobrzyniewo Duże
          • Współpraca z klubem LZS Korona Dobrzyniewo Duże

            Od kilku lat nasza szkoła ściśle współpracuje z lokalnym klubem piłki nożnej LZS Korona Dobrzyniewo Duże. Nasi uczniowie dzięki klubowi mogą rozwijać swoje pasje i talenty sportowe, oraz aktywnie spędzać swój wolny czas. Mają także możliwość uczestniczyć w zorganizowanym współzawodnictwie sportowym Polskiego Związku Piłki Nożnej. Udostępniając nasze obiekty sportowe, pomagamy nie tylko uczniom naszej szkoły, ale także uczniom z całej gminy w realizacji tego zadania. Uczniowie szkoły na co dzień mogą korzystać na lekcjach wychowania fizycznego, a także na zajęciach pozalekcyjnych SKS ze specjalistycznego sprzętu sportowego będącego w dyspozycji klubu, który znajduje się na terenie szkoły. Ponadto, dzięki współpracy z klubem w tym roku szkoła otrzymała:
            ➡️ zestaw 10 piłek do piłki siatkowej,
            ➡️ zestaw 12 piłek do piłki nożnej,
            ➡️ zestaw 40 szarf gimnastycznych,

            ➡️ wsparcie finansowe przy p

          • Klasy I-III świętują Międzynarodowy Dzień Kropki

            Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzimy 15 września. Jest to święto kreatywności. Dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów.

            Początek tej historii miał miejsce w 2003 roku. To wtedy do amerykańskich księgarni trafiła książka pt. „Kropka”. Opowiada ona historię Vashti, która na lekcji plastyki dochodzi do wniosku, że niczego nie potrafi. Wszystkie dzieci potrafią tworzyć piękne prace, a ona jedna nie umie wymyślić nic interesującego. Z pomocą przychodzi nauczycielka, która zachęca dziewczynkę do działania. Dzięki niej Vashti przełamuje się i stawia tę pierwszą najważniejszą kropkę...

        • ZEBRANIE RODZICÓW
          • ZEBRANIE RODZICÓW

            Dyrektor ZSP w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zaprasza Rodziców uczniów klas I-VIII na zebranie, które odbędzie się dn. 11 września 2023 r. o godz. 17.00 w hali sportowej. Następnie wychowawcy spotkają się z Państwem w salach lekcyjnych:

            Klasa 1a - s. 24
            Klasa 1b - s. 20
            Klasa 2a - s. 21
            Klasa 2b - s. 26
            Klasa 3a - s. 25
            Klasa 3b - s. 22
            Klasa 4a - s. 03
            Klasa 4b - s. 05
            Klasa 5a - s. 01
            Klasa 5b - s. 13
            Klasa 6a - s. 15
            Klasa 6b - s. 04
            Klasa 7a - czytelnia
            Klasa 7b - s. 06
            Klasa 8 - s. 02

        • Rozpoczęcie Roku Szkolnego
          • Rozpoczęcie Roku Szkolnego

            Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII oraz ich rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się dnia 4 września 2023 r. o godzinie 8.15 w hali sportowej. Następnie odbędzie się spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas w salach lekcyjnych:
            Klasa 1a - s. 24
            Klasa 1b - s. 20
            Klasa 2a - s. 21
            Klasa 2b - s. 26
            Klasa 3a - s. 25
            Klasa 3b - s. 22
            Klasa 4a - s. 03
            Klasa 4b - s. 05
            Klasa 5a - s. 01
            Klasa 5b - s. 13
            Klasa 6a - s. 15
            Klasa 6b - s. 04
            Klasa 7a - czytelnia
            Klasa 7b - s. 06
            Klasa 8 - s. 02

          • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

            Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023! Akademię zaszczycili swoją obecnością goście: Wójt Gminy Dobrzyniewo Duże Pan Wojciech Cybulski, ks. Proboszcz Leon Grygorczyk, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Citko oraz liczne grono Rodziców. Młodzież z klas ósmych pod kierunkiem Pani Agnieszki Konopko i Pani Barbary Ciołko przygotowała okolicznościowy występ, prezentując wartościowe utwory poetyckie, a chór prowadzony przez Panią Beatę Petelską uświetnił uroczystość nastrojowymi piosenkami. Pani Dyrektor Wanda Różańska wręczyła wyróżniającym się uczniom świadectwa i nagrody, a oprócz tego ósmoklasiści otrzymali pamiątkowe kubki. Rodzicom wręczono listy gratulacyjne i podziękowania. Następnie uczniowie udali się do swoich klas, by pożegnać się na czas wakacji ze swoimi wychowawcami.

          • Udział klasy IIb w programie "Umiem pływać"

            W drugim semestrze roku szkolnego 2022/23 klasa IIb brała udział w programie finansowanym przez Ministra Sportu i Turystyki pod nazwą "Umiem pływać". W każdy piątek uczniowie uczestniczyli w wyjazdach do Moniek. Na Pływalni Powiatowej, pod czujnym okiem instruktorów, zdobywali podstawowe umiejętności pływania. Dzieci aktywnie ćwiczyły i oswajały się z wodą. Ostatni - dziesiąty wyjazd - odbył się w tuż przed zakończeniem roku szkolnego - wyjątkowo w czwartek. Był to czas na zabawę i relaks. Wszyscy wrócili do szkoły odprężeni i w wyśmienitych humorach. A teraz... Wszyscy czekamy na WAKACJE :-).
            Mamy nadzieję, że będą bezpieczne. Zdobyte na basenie umiejętności na pewno nam w tym pomogą.

          • "Jak przygoda to tylko w Warszawie"

            20 czerwca 2023 roku uczniowie klas 6a, 6b, 5a, 5b oraz 7 wraz z opiekunkami udali się na wycieczkę do Warszawy. Grupa liczyła 40 osób. Wcześnie rano, bo o 5.45 zebraliśmy się przed szkołą, by wyruszyć w podróż autokarową do naszej stolicy.
            Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od spaceru po Łazienkach Królewskich. Tutaj spotkaliśmy się z przewodnikiem.
            Na wszystkich największe wrażenie zrobił Teatr na Wyspie, a w szczególności półkolista widownia, scena położona na sztucznej wyspie i rząd kamiennych rzeźb, przedstawiających sławnych autorów dramatycznych. Uczestnicy wycieczki zachwycali się także florą i fauną tego parku, do zdjęć "pozowały" nam przepiękne pawie i wiewiórki. Następnie przejechaliśmy na Stare Miasto, gdzie znajduje się Kolumna Zygmunta III Wazy. Potem powędrowaliśmy na ul. Świętojańską, gdzie mieści się Bazylika archikatedralna św. Jana Chrzciciela. Następnie pośpieszyliś

          • Wycieczka do Wioski Indiańskiej

            16 czerwca uczniowie klasy IA i IB wybrali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Supraślu. Na miejscu czekały na nich nie lada atrakcje: przejażdżka kucykiem, muzeum indiańskie, malowanie twarzy, strzelanie z łuku i wiatrówki, poszukiwanie złota. Zabawa była tym lepsza, że dookoła chodziły przesympatyczne alpaki, można było nakarmić szopa pracza, czy też dotknąć skunksa. W dobrym nastroju wróciliśmy do szkoły i wszyscy zgodnie stwierdzili, że to był udany dzień.

          • Akcja prozdrowotna "Zdrowo rosną"

            Uczniowie klas I-III kolejny już raz brali udział w akcji prozdrowotnej "Zdrowo rosną" zorganizowanej przez firmę ogrodniczą W. Legutko. Akcja miała na celu uświadomienie dzieciom, jak ważne jest zdrowe uprawianie oraz zdrowe odżywianie. W otrzymanych pakietach znaleźliśmy nasiona koperku, ziemię oraz pojemniczki, co posłużyło dzieciom do założenia własnych "hodowli kopru". Ponadto dzieci poznały właściwości i znaczenie kopru, a także ciekawostki na temat tej rośliny.

        • Lekcje fizyki
          • Lekcje fizyki

            Kolejne lekcje fizyki z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Tym razem bardzo pomocny okazał się wizualizer. Umożliwił zrozumienie praw i zjawisk, którym podlega światło. Przedstawienie wykresów, schematów, ich analiza nie stanowi już żadnego problemu.

        • Lekcje chemii
          • Lekcje chemii

            Klasy ósme na lekcjach chemii kolejny raz wykonały przestrzenne modele cząsteczek związków chemicznych. Tym razem były to węglowodory oraz ich pochodne: alkohole i kwasy karboksylowe. Uczniowie skorzystali z kolorowych modeli atomów pierwiastków. Łączyli je za pomocą łączników. Powstało wiele różnych modeli cząsteczek. Dzięki nim utrwalono pojęcie wartościowości pierwiastka, liczbę tworzonych przez nie wiązań oraz budowę poszczególnych związków. Niektórzy uczniowie przedstawili modelowo reakcje chemiczne, którym ulegają węglowodory nienasycone. Utrwaliło to pisanie równań reakcji chemicznych oraz dobór współczynników stechiometrycznych.

    • certyfikaty i dyplomy

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • OSE
      • Erasmus plus
    • Wtorek 23.06.2026
    • Przyjmowanie interesantów

      Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym

      odbywa się  w godzinach

       w godzinach 700 – 1500

    • Dodatkowe dni wolne w roku szk. 2025/2026:

      13.10.2025 roku
      10.11.2025 roku
      02.01.2026 roku
      05.01.2026 roku
      11.05.2026 roku - egzamin
      12.05.2026 roku - egzamin 
      13.05.2026 roku - egzamin 
      05.06.2026 roku

      Więcej

    • OBIADY

      KARTA ZGŁOSZENIA NA OBIADY SP 2025/2026

      JADŁOSPIS:

      08.06.2026-12.06.2026

      08.06.2026-12.06.2026 bezml.

      15.06.2026-19.06.2026

      15.06.2026-19.06.2026 bezml.

      22.06.2026-26.06.2026

      22.06.2026-26.06.2026 bezml.

      29.06.2026-03.07.2026

      29.06.2026-03.07.2026 bezml.

      Nr konta do wpłat:
      50 8060 0004 2600 1023 2000 0010

      Odwoływanie posiłków w szkole:
      W razie nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić rezygnację obiadu z jednodniowym wyprzedzeniem najpóźniej do godziny 11:00 (od poniedziałku do piątku) wysyłając sms na numer telefonu 501 543 227 o treści: Imię i nazwisko dziecka, grupa/klasa, data/daty odwołania

       

       

    •  tutaj

       

    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • NR KONTA RADY RODZICÓW

      44 8060 0004 2600 3320 2000 0010

      W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę/oddział

      Pierwsze dziecko - 60 zł
      Drugie dziecko - 50 zł
      Trzecie dziecko - 30 zł

      Wpłat można także dokonywać u wychowawców klas.

    • Koło Podlaskie więcej

      Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego

    • RODO w Szkole

      Szanowni Państwo

      W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych

      Informacja o przetwarzaniu danych osobowych z tłumaczeniem na język migowy

      Załączniki:

      KLAUZULA_INFORMACYJNA RODO

      Klauzula informacyjna religie i etyka

       
    • Telefon Zaufania dla młodzieży

       więcej