• Postępowanie rekrutacyjne

do Klubu Malucha „Pod Malinową Chmurką” w Dobrzyniewie Dużym

- na bieżąco – składanie wniosków (karta/deklaracja zgłoszeniowa udziału w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu, karta zgłoszenia dziecka) do Klubu Malucha „Pod Malinową Chmurką” w Dobrzyniewie Dużym wraz z niezbędnymi dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów, zgodnie z REGULAMINEM REKTUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE „Pod Malinową Chmurką” - utworzenie miejsca opieki nad dzieckiem do lat 3 w Dobrzyniewie Dużym”

- w miarę posiadania wolnych miejsc, po zakwalifikowaniu dziecka do Klubu -potwierdzenie przez rodzica kandydata woli korzystania z usług Klubu Malucha w postaci pisemnego oświadczenia; brak potwierdzenia przyjmuje się, jako rezygnację z rekrutacji,

Rekrutacja jest prowadzona zgodnie z zasadami określonymi w Statucie Klubu Malucha „Pod Malinową Chmurką” w Dobrzyniewie Dużym oraz REGULAMINIE REKTUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE „Pod Malinową Chmurką” - utworzenie miejsca opieki nad dzieckiem do lat 3 w Dobrzyniewie Dużym”.

O miejsce w Klubie mogą się ubiegać dzieci w wieku od 1 roku do 3 roku życia.

Warunkiem uczestniczenia w rekrutacji jest złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do Klubu wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

Formularze dokumentów (karta/deklaracja zgłoszeniowa udziału w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu, karta zgłoszenia dziecka) dostępne są w formie elektronicznej - na stronie internetowej ZSP w Dobrzyniewie Dużym.

Wypełnione wnioski przyjmuje
          wyłącznie
          sekretariat Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym,

ul. Szkolna 14, 16-002 Dobrzyniewo Duże

od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00

Rodzice składają wnioski kompletne z wszystkimi załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

Składane wnioski będą rozpatrywane w miarę posiadanych wolnych miejsc.