Strona główna

      • 26 czerwca 2026 roku
        Godzina 8.15
      • 9 czerwca 2026 roku na górnym boisku szkolnym odbył się pełen radości Festyn Rodzinny, który zgromadził liczne grono rodziców, dzieci oraz nauczycieli. Wspólna zabawa, rozmowy i uśmiechy stworzyły wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
        • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025
          • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

            Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-VIII oraz ich rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025, które odbędzie się dnia 2 września 2024 r. o godzinie 8.15 na parkingu przed wejściem na halę sportową. W razie trudnych warunków atmosferycznych uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zostanie przeniesiona na korytarz szkolny II piętra. Następnie odbędzie się spotkanie z  wychowawcami poszczególnych klas w salach lekcyjnych:

          • ZEBRANIE Z RODZICAMI

            Drodzy Rodzice.

            Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie dotyczące organizacji pracy przedszkola w roku szkolnym 2024/2025, które odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2024 r. (wtorek) o godz. 16.00 (korytarz - I piętro).Po spotkaniu organizacyjnym z Panią Dyrektor odbędą się spotkania grupowe z wychowawcami poszczególnych grup.

          • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

            Średnie wyniki w kraju:

            język polski - 61%

            matematyka - 52%

            język angielski - 66%

            Średnie wyniki w szkole:

            język polski - 62,70%

            matematyka - 60,94%

            język angielski - 63,64%

            Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz życzymy pomyślnej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

          • Boisko szkolne

            Ważna informacja!

            Bardzo prosimy o respektowanie zakazu korzystania z boiska w okresie renowacji. Aby utrzymać bardzo dobry stan murawy niezbędne są odpowiednie zabiegi w okresie wakacyjnym. Koszt takiego remontu to kwota rzędu kilkunastu tysięcy złotych, które szkoła wraz z klubem LZS Korona ponosi co roku.

          • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

            Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Pani Sylwia Jeleniewska - reprezentująca Gminę Dobrzyniewo Duże, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agata Szaniawska, przedstawicielka Rady Rodziców Pani Katarzyna Daniłowska, a także liczne grono Rodziców. Uczniowie z klas trzecich oraz młodzież z klas ósmych pod kierunkiem wychowawców przygotowali okolicznościowy występ, a szkolny chór uświetnił uroczystość nastrojowymi piosenkami. Pani Dyrektor Wanda Różańska wręczyła wyróżniającym się uczniom świadectwa i nagrody. Rodzicom wręczono listy gratulacyjne i podziękowania. Następnie uczniowie udali się do swoich klas, by pożegnać się na czas wakacji ze swoimi wychowawcami.

          • Podziękowanie

            Kochani Wolontariusze

            Zakończenie roku szkolnego przez ósmoklasistów było dla Szkolnego Koła Caritas małym smutkiem, ponieważ pożegnaliśmy 11 wspaniałych wolontariuszy. Są to:

            1.Aleksandra Citko

            2.Piotr Citko

            3.Milan Dobrochowski

            4.Jan Kaczan

            5.Filip Karwowski

            6.Kornelia Pezowicz

            7.Aleksandra Rudnicka

          • Piknik integracyjny

            Klasy 3a i 3b wybrały się przedostatnim dniu szkoły na piknik integracyjny do Gniłej. Dzieci miały okazję wspólnie spędzić czas, pobawić się, pograć w piłkę nożną i zjeść z apetytem smakołyki przygotowane przez nasze Panie zTrójki Klasowej, którym serdecznie dziękujemy!

          • „Laboratoria przyszłości” - Maszyny proste

            Jak pracować aby się nie napracować? Z takim dylematem przystąpili uczniowie klas siódmych do składania z elementów maszyn prostych. Robota była prawie precyzyjna, żmudna i wymagała dużo cierpliwości i znajomości konstruowania elementów z małych i dużych części.
            Maszyny proste mają ułatwiać nam wykonanie pracy, ale ich twórcy musieli mieć dużą wyobraźnię, aby stworzyć bloczek nieruchomy, przekładnię zębatą lub dźwig. Uczniowie budowali konstrukcje na podstawie instrukcji, pracowali w małych zespołach wykonując podzespoły, które następnie były łączone.

          • Lekcje chemii

            Uczniowie klasy ósmej na lekcji chemii po raz kolejny wykonali przestrzenne modele związków chemicznych. Tym razem były to związki organiczne. Na ławkach pojawiły się kolorowe, przestrzenne struktury przedstawiające budowę wybranych cząsteczek. Uczniowie korzystali z kolorowych modeli atomów pierwiastków omawianych na lekcjach chemii. Łączyli je za pomocą łączników, uzyskując wspaniałe efekty. Praktyczne ćwiczenia pozwoliły na  utrwalenie budowy węglowodorów oraz ich pochodnych z uwzględnieniem wielokrotnych wiązań chemicznych. Uczniowie byli bardzo zaangażowani w pracę zespołu, sprawnie dzielili się zadaniami i chętnie je wykonywali. Część z nich postanowiła wykonać własne modele, z dostępnych materiałów. Wykonane prace powiększyły bazę dydaktyczną pracowni chemicznej.

          • Dwudniowa wycieczka klas szóstych

            „Wezmę plecak swój i gitarę. Pożegnania kilka słów (...)” – w myśl słów tej znanej piosenki 13 czerwca uczniowie klas szóstych chwycili swoje plecaki, walizki, torby oraz tobołki i ruszyli na dwudniową wycieczkę do Torunia, Biskupina i Kruszwicy. Do zwiedzenia kolebki Państwa Polskiego zachęcili ich wychowawcy: p. Monika Turczyńska i p. Marek Jamiołkowski; pieczę nad nimi sprawował również p. Bartek Zawadzki. Po dotarciu na miejsce, aby doskonałe humory nas nie opuściły, skusiliśmy się na pyszne lody. Następnie zwiedzaliśmy wraz z przewodnikiem Toruń, m.in.: Rynek Staromiejski, Ratusz Staromiejski, Krzywą Wieżę, Katedrę św. Janów, pomnik Mikołaja Kopernika. Nie zwolniliśmy tempa ani na chwilę, gdyż później udaliśmy się do Fortu IV. Młodzież na długo zapamięta wędrowanie mrocznym, krętym korytarzem, gdzie drogę rozświetlał jedynie blask żarzących się pochodni. Niektórzy widzieli już oczam

          • KLASY DRUGIE I TRZECIE "POZNAJĄ PODLASKIE"

            13 czerwca 2024 roku uczniowie klas IIa, IIb, IIIa oraz IIIb udali się na wycieczkę do Supraśla i Poczopka, którą mogliśmy zorganizować dzięki wsparciu finansowemu ze środków Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej z siedzibą w Białymstoku, w ramach przedsięwzięcia „Poznajemy Podlaskie”. Uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić Silvarium - park leśny w Poczopku, na terenie którego spacerowali ścieżkami edukacyjnymi z tropami zwierząt, podziwiali piękną przyrodę oraz miło spędzali czas. W drodze do Supraśla dzieci odwiedziły też Mauzoleum powstańców 1831 r. w Kopnej Górze. Kolejnym punktem programu była wizyta w Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa oraz w Muzeum Ikon, które jest częścią Monasteru Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Supraślu. Nie mogło zabraknąć też spaceru ulicami urokliwego Supraśla, pikniku na trawce oraz wizyty w lodziarni. Wycieczkę zakończyliśmy og

          • Dzień Sportu

            W dniu 7.06.2024r. odbył się w naszej szkole Dzień Spotu Szkolnego. 😊 Tradycyjnie, jak co roku, ten piękny dzień zaczął się od biegów na szkolnym stadionie. Zawody rozpoczęły nasze najmłodsze pociechy. Przedszkolaki pobiegły na najkrótszych dystansach: 3-4 latki na 100 m, 5-6 latki na 150 m. Kolejne biegi odbyły się już z podziałem na kategorię chłopców i dziewcząt. Na dystansie 200 m wzięły udział zuchy z klas I i II, natomiast dzieci z klas III i IV przebiegły dystans 300 m. Najstarsi uczniowie z klas V i VI oraz VII i VIII rywalizowali już na najdłuższym z odcinków, czyli 600 m. Najszybsi ze swoich kategorii wiekowych otrzymali złote, srebrne oraz brązowe medale. Każdy z uczestników, który dzielnie walczył do końca, otrzymał pyszną słodką nagrodę, ufundowaną przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

          • FESTYN RODZINNY

            Dnia 6 czerwca 2024 r. przy ZSP w Dobrzyniewie Dużym odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany dzięki współpracy całej społeczności szkolnej, w rytmie dobrej muzyki, za którą odpowiadał DJ Leszek Grzegorczyk. 😊 Imprezę poprzedziły występy przedszkolaków. Dzieci wspólnie z zaproszonymi rodzicami świętowały Dzień Rodziny. Tuż po rozpoczęciu festynu Pani Dyrektor Wanda Różańska powitała przybyłych gości oraz odczytała list od Pana Łukasza Prokoryma Marszałka Województwa Podlaskiego. W programie było wiele atrakcji: akrobacje rowerowe - Dirt Węglowa, zabawy na dmuchańcach, zapewnionych przez Pana Grzegorza Winnickiego, pokazy umiejętności strażackich, gry i zabawy zorganizowane przez panie z przedszkola oraz nauczycieli klas 1-3, malowanie twarzy zorganizowane przez uczennice klas IV-VIII przy pomocy nauczycieli oraz rozgrywki sportowe na górnym boisku przygotowane przez nauczycieli w-fu. Doda

          • Zajęcia kulinarne

            Podczas kolejnego spotkania koła kulinarnego zrobiliśmy makaron Carbonara. Było pysznie!

            Wyposażenie kuchni zostało zakupione w ramach Laboratoriów Przyszłości.
            #LaboratoriaPrzyszłości

            #LaboratoriaPrzyszlosci

    • certyfikaty i dyplomy

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • OSE
      • Erasmus plus
    • Wtorek 23.06.2026
    • Przyjmowanie interesantów

      Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym

      odbywa się  w godzinach

       w godzinach 700 – 1500

    • Dodatkowe dni wolne w roku szk. 2025/2026:

      13.10.2025 roku
      10.11.2025 roku
      02.01.2026 roku
      05.01.2026 roku
      11.05.2026 roku - egzamin
      12.05.2026 roku - egzamin 
      13.05.2026 roku - egzamin 
      05.06.2026 roku

      Więcej

    • OBIADY

      KARTA ZGŁOSZENIA NA OBIADY SP 2025/2026

      JADŁOSPIS:

      08.06.2026-12.06.2026

      08.06.2026-12.06.2026 bezml.

      15.06.2026-19.06.2026

      15.06.2026-19.06.2026 bezml.

      22.06.2026-26.06.2026

      22.06.2026-26.06.2026 bezml.

      29.06.2026-03.07.2026

      29.06.2026-03.07.2026 bezml.

      Nr konta do wpłat:
      50 8060 0004 2600 1023 2000 0010

      Odwoływanie posiłków w szkole:
      W razie nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić rezygnację obiadu z jednodniowym wyprzedzeniem najpóźniej do godziny 11:00 (od poniedziałku do piątku) wysyłając sms na numer telefonu 501 543 227 o treści: Imię i nazwisko dziecka, grupa/klasa, data/daty odwołania

       

       

    •  tutaj

       

    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • NR KONTA RADY RODZICÓW

      44 8060 0004 2600 3320 2000 0010

      W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę/oddział

      Pierwsze dziecko - 60 zł
      Drugie dziecko - 50 zł
      Trzecie dziecko - 30 zł

      Wpłat można także dokonywać u wychowawców klas.

    • Koło Podlaskie więcej

      Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego

    • RODO w Szkole

      Szanowni Państwo

      W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych

      Informacja o przetwarzaniu danych osobowych z tłumaczeniem na język migowy

      Załączniki:

      KLAUZULA_INFORMACYJNA RODO

      Klauzula informacyjna religie i etyka

       
    • Telefon Zaufania dla młodzieży

       więcej