Strona główna

      • 26 czerwca 2026 roku
        Godzina 8.15
      • 9 czerwca 2026 roku na górnym boisku szkolnym odbył się pełen radości Festyn Rodzinny, który zgromadził liczne grono rodziców, dzieci oraz nauczycieli. Wspólna zabawa, rozmowy i uśmiechy stworzyły wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
        • Lekcja w kinie
          • Lekcja w kinie

            Dnia 15 października klasy pierwsze i drugie uczestniczyły w zajęciach "Kolorowe emocje, czyli co nam w duszy gra?". Ta specyficzna lekcja odbyła się w kinie Ton w Białymstoku. Uczniowie dowiedzieli się, co to są emocje i jak je nazywać, poznali różnice między emocjami a uczuciami. Ponadto poznali kilka sposobów wyrażania emocji, w taki sposób, aby nie ranić innych ludzi. W drugiej części spotkania dzieci obejrzały film animowany pt. "Luis i obcy". Opowiadał on historię samotnego chłopca, który zaprzyjaźnił się z trzema zielonymi ufoludkami. Wyjazd uważamy za bardzo udany.

          • Obchody Dnia Edukacji Narodowej

            11 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Już od samego rana można było odczuć zarówno podniosłą, jak również radosną atmosferę. Uczniowie z uśmiechemna twarzy i szczerym zaaferowaniem składali życzenia nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły. Młodzież prezentowała się bardzo elegancko, co dodatkowo podkreślało rangę wydarzenia. O godz. 11.05 w hali szkolnej odbył się apel, na który przybyli zaproszeni goście: Ksiądz Proboszcz Leon Grygorczyk, przedstawicielka Rady Gminy oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu narodowego, po czym nastąpiła część artystyczna, za przygotowanie której odpowiedzialne były pani Beata Petelska oraz pani Monika Turczyńska; pan Bartłomiej Zawadzki służył pomocą w sprawach nagłośnienia, zaś pani Ewelina Kryńska, pani Iwona Zdanowicz oraz pani Iwona Strzałko dopilnowały kwestii organizacyjny

          • Wycieczka klas trzecich

            Dnia 11.10.2024r. klasy 3a i 3b wraz z opiekunami udali się na spektakl pt. ”Kopciuszek”. Była to współczesna aranżacja dobrze znanej bajki. Wszystkim się bardzo podobało i w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły na dalsze świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.

          • Dzień Gier Planszowych

            Dzieci z klas 1-3 w dniu 10 października wzięły udział w święcie dla miłośników gier planszowych. Na korytarzach zapanował spokój, bo jak wszyscy wiemy gry planszowe to nie tylko sposób na relaks, ale także rozrywka rozwijająca wiedzę i wyobraźnię. 😊

          • Audycja muzyczna

            Pierwsza z w tym roku audycja muzyczna dla klas 1-3 odbyła się 8 października. Jej tytuł to "Pani Jola i śpiewający ogród". Dzieci dowiedziały się, czym różni się hałas i inne dźwięki od muzyki. Tytułowa bohaterka - Pani Jola - w dźwiękach ogrodu odnajduje piękną muzykę. W czasie audycji dzieci wysłuchały m.in. takich utworów jak "Skowronek", "Czy słyszysz jak szumi wiatr" oraz "Błyskawica, grzmot".

          • Wycieczka klas ósmych

            Dnia 9 października 2024r klasy 8 a i b obejrzały spektakl “Szklana Pułapka czyli Potęga Mediów”. Był to poruszający spektakl, który przeniósł widzów w sam środek dramatycznych wydarzeń związanych z katastrofą reaktora jądrowego bloku komunistycznego. Głównym bohaterem jest młody chłopak, który, niczym w pułapce, zostaje wciągnięty w wir medialnych doniesień i dezinformacji. Przez jego historię poznajemy, jak silny wpływ media mogą mieć na nasze codzienne przekonania i życie. W spektaklu, poprzez dynamiczne dialogi, sugestywne sceny i symboliczne obrazy, widzowie zostali skonfrontowani z pytaniami o to, jakie mechanizmy kształtują nasze postrzeganie rzeczywistości. Była to nie tylko opowieść o przeszłości i manipulacjach medialnych czasów komunizmu, ale także aktualne ostrzeżenie dla młodego pokolenia – pokazujące, jak ważne jest krytyczne myślenie i nieuleganie bezrefleksyjnemu przyjmo

          • Kolejne dobre starty naszych sportowców

            2 października w Supraślu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców i dziewcząt klas 4-6 i 7-8. Nasza szkoła do zawodów wystawiła 4 drużyny w każdej z kategorii i wszystkie uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy z klas 4-6, którzy zdobyli srebrne medale, ale pozostałe drużyny zaprezentowały się również bardzo dobrze. Sztafety dziewcząt uplasowały się tuż za podium, a do medalu zabrakło naprawdę niewiele.10 października odbył się Półfinał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. W każdej z kategorii startowało blisko 20 szkół. Cztery nasze drużyny dzielnie walczyły na trasie o jak najlepsze miejsce i awans do finału. Sukces okazał się połowiczny i awans uzyskały sztafety dziewcząt i chłopców z klas 4-6. Wyniki naszej szkoły:

          • Podziękowania

            Nasze paczki dla powodzian już niebawem trafią do osób potrzebujących!

            Szczególne podziękowania należą się wszystkim uczniom, rodzicom oraz wychowawcom, którzy przyczynili się do organizacji tej akcji. Wasze zaangażowanie i chęć pomocy pokazują siłę naszej społeczności szkolnej.

            Za wyjątkowe zaangażowanie i wsparcie dziękuję p. Izabeli Borysewicz oraz p. Bartłomiejowi Zawadzkiemu.

          • Wycieczka klas 7

            1 października odbyła się wycieczka klas 7a oraz 7b do Białegostoku. Jej organizatorami byli pani Monika Turczyńska oraz pan Marek Jamiołkowski, opiekę nad uczniami sprawowała także pani Bogusława Falkowska – Ciołko. Uczestnicy wyjazdu udali się do Muzeum Sybiru, gdzie najpierw zwiedzali wystawę stałą poświęconą deportacji Polaków na Sybir i życiu na zesłaniu, zaś później wzięli udział w warsztatach pt. „Przyszli o świcie”. Była to okazja, aby dowiedzieć się dlaczego całe rodziny były upychane do towarowych wagonów i wywożone na „nieludzką ziemię”. Młodzież zobaczyła też przedmioty zabrane przez Sybiraków z opuszczanych przez nich domów, obejrzała rekonstrukcję aresztowania, wysłuchała autentycznych relacji Sybiraków. Wizyta w Muzeum Sybiru przybliżyła uczniom dramaturgię wydarzeń, które rozegrały się podczas II wojny światowej i tragizm losów Sybiraków.

          • Warsztaty tkackie w klasie I a

            W dniu 24 września klasa IA wzięła udział w warsztatach tkackich. Najpierw dzieci zapoznały się z etapami powstawania nici, potem zobaczyły jak kiedyś robiło się tkaniny i co z nich można było uszyć. Ciekawym punktem spotkania była możliwość spróbowania swoich sił w tkaniu na prawdziwych krosnach. Dzieci świetnie radziły sobie z maszyną. Na zakończenie pierwszaki mogły przymierzyć stroje utkane na krosnach. Dziewczynki stroiły się w spódniczki i fartuszki, a chłopcy w czapki i kolorowe pasy. Spotkanie z tak ciekawie przedstawioną historią tkactwa na pewno pozostanie w pamięci dzieci. Dziękujemy.

          • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

            Szanowni Państwo, proszę o zapoznanie się z komunikatami dyrektora CKE regulującymi kwestie związanez egzaminem ósmoklasisty w roku szkolnym 2024/2025:

            1.Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2024 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2024/2025https://liblink.pl/d1BGYAb18Y

        • ZEBRANIE RODZICÓW
          • ZEBRANIE RODZICÓW

            Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas I-VIII na zebranie, które odbędzie się we wtorek 10 września 2024 roku o godzinie 16.30. Rozpoczniemy spotkaniem w hali sportowej z Panią Dyrektor, a następnie zapraszamy Państwa na spotkania z wychowawcami w następujących salach:

            Klasa 1a - s. 25

            Klasa 1b - s. 22

    • certyfikaty i dyplomy

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • OSE
      • Erasmus plus
    • Wtorek 23.06.2026
    • Przyjmowanie interesantów

      Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym

      odbywa się  w godzinach

       w godzinach 700 – 1500

    • Dodatkowe dni wolne w roku szk. 2025/2026:

      13.10.2025 roku
      10.11.2025 roku
      02.01.2026 roku
      05.01.2026 roku
      11.05.2026 roku - egzamin
      12.05.2026 roku - egzamin 
      13.05.2026 roku - egzamin 
      05.06.2026 roku

      Więcej

    • OBIADY

      KARTA ZGŁOSZENIA NA OBIADY SP 2025/2026

      JADŁOSPIS:

      08.06.2026-12.06.2026

      08.06.2026-12.06.2026 bezml.

      15.06.2026-19.06.2026

      15.06.2026-19.06.2026 bezml.

      22.06.2026-26.06.2026

      22.06.2026-26.06.2026 bezml.

      29.06.2026-03.07.2026

      29.06.2026-03.07.2026 bezml.

      Nr konta do wpłat:
      50 8060 0004 2600 1023 2000 0010

      Odwoływanie posiłków w szkole:
      W razie nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić rezygnację obiadu z jednodniowym wyprzedzeniem najpóźniej do godziny 11:00 (od poniedziałku do piątku) wysyłając sms na numer telefonu 501 543 227 o treści: Imię i nazwisko dziecka, grupa/klasa, data/daty odwołania

       

       

    •  tutaj

       

    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • NR KONTA RADY RODZICÓW

      44 8060 0004 2600 3320 2000 0010

      W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę/oddział

      Pierwsze dziecko - 60 zł
      Drugie dziecko - 50 zł
      Trzecie dziecko - 30 zł

      Wpłat można także dokonywać u wychowawców klas.

    • Koło Podlaskie więcej

      Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego

    • RODO w Szkole

      Szanowni Państwo

      W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych

      Informacja o przetwarzaniu danych osobowych z tłumaczeniem na język migowy

      Załączniki:

      KLAUZULA_INFORMACYJNA RODO

      Klauzula informacyjna religie i etyka

       
    • Telefon Zaufania dla młodzieży

       więcej