Strona główna

      • 26 czerwca 2026 roku
        Godzina 8.15
      • 9 czerwca 2026 roku na górnym boisku szkolnym odbył się pełen radości Festyn Rodzinny, który zgromadził liczne grono rodziców, dzieci oraz nauczycieli. Wspólna zabawa, rozmowy i uśmiechy stworzyły wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
          • Koło kulinarne

            Na dzisiejszych zajęciach koła kulinarnego młodzi amatorzy upiekli dietetyczną pizzę. Zapach unosił się po całej szkole, a smak mogli poczuć tylko uczniowie uczęszczający na zajęcia.

          • Klasy 4a i 4b na wycieczce w Mandorii

            Dnia 15.05.2026 r. uczniowie klas 4a i 4b wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do Mandorii – Miasta Przygód. Już od samego rana wszystkim dopisywały świetne humory i nie mogliśmy doczekać się wspólnej zabawy.

            Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji. Uczniowie korzystali z rollercoasterów, karuzel, zjeżdżalni oraz innych niezwykłych urządzeń dostarczających wielu emocji i dobrej zabawy. Każdy znalazł coś dla siebie – zarówno miłośnicy mocniejszych wrażeń, jak i spokojniejszych atrakcji.

          • Dzień Elegancji

            Samorząd Uczniowski wpadł na pomysł zorganizowania Dnia Elegancji, aby zachęcić uczniów do schludnego ubioru i kulturalnego zachowania. Tego dnia wszyscy mogli ubrać się odświętnie i poczuć wyjątkową atmosferę w szkole. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem i sprawił, że szkoła wyglądała bardzo elegancko.

          • WARSZTATY STOLARSKIE

            W dniach 6-8 maja naszą szkołę odwiedzili panowie z Akademii Małego Stolarza. W czasie mobilnych warsztatów stolarskich uczniowie klas I-III wykonali niezbędniki na biurko. Zajęcia rozwijały kreatywność, zręczność oraz zdolności manualne. Dzieci mogły poczuć zapach drewna oraz doświadczyć pracy z papierem ściernym, śrubokrętem i ściskiem stolarskim. Na koniec pomalowały swoje prace za pomocą markerów akrylowych. Wszystkim towarzyszyło zadowolenie oraz poczucie dumy z samodzielnie wykonanej pracy. 😃

          • Święto Konstytucji 3 Maja

            W dniu 7.05 w naszej szkole odbyły sie obchody upamiętniające rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przygotowali akademię podkreślając patriotyzm i znaczenie pierwszej w Europie ustawy zasadniczej. Wydarzenie uświetniło wspólne odśpiewanie hymnu. Młodzi artyści z ogromnym zaangażowaniem przybliżyli nam znaczenie tego historycznego wydarzenia, za co należą się wielkie brawa. Dziękujęmy uczniom oraz nauczycielom za przygotowanie tej uroczystości i wspólne celebrowanie Święta Konstytucji 3 Maja!

          • Ogólnopolska Akcja „Góra Grosza”

            Serdecznie dziękujemy naszej społeczności szkolnej za zaangażowanie się w akcję „Góra Grosza”. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy 458,39zł.

            Na szczególne podziękowania zasługują uczniowie klas I-III, gdyż to oni zebrali największą liczbę monet. Klasa z rekordową liczbą zebranych monet to 2b.

            Segregowaniem i liczeniem monet zajęli się niezawodni wolontariusze Szkolnego Koła Caritas.

          • „Dzień bez plecaka”

            24 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy i pełen kreatywności „Dzień bez plecaka”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Samorząd Uczniowski i cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły bez tradycyjnych plecaków, zastępując je nietypowymi i często bardzo pomysłowymi „zamiennikami”. Na korytarzach można było zobaczyć książki i zeszyty przenoszone w koszykach, walizkach, pudełkach, a nawet w garnkach czy skrzynkach na narzędzia. Pomysłowość uczestników nie miała granic, co sprawiło, że atmosfera w szkole była wyjątkowo radosna. Dodatkową motywacją do udziału w wydarzeniu były punkty przyznawane uczniom za zaangażowanie i kreatywność. Dzięki temu jeszcze więcej osób zdecydowało się wziąć udział w zabawie, a rywalizacja miała przyjazny i humorystyczny charakter. „Dzień bez plecaka” nie tylko dostarczył wszystkim wielu uśmiechów

          • Spotkanie z pisarzem

            Pisarz Marek Hyjek odwiedził klasy pierwsze 22 kwietnia. Opowiedział o swojej książce pt. „Muszelka Ze Strumienia” (zapis jest poprawny, to indiańskie imię). Dzieci mogły też zobaczyć indiańskie stroje.

            Autor od ponad pół wieku interesuje się historią i kulturą Indian Ameryki Północnej, a od czterdziestu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Połączenie pasji z pracą pedagogiczną zaowocowało napisaniem opowiadań podobnych do tych niegdyś opowiadanych przy ogniskach.
            Marek Hyjek przedstawił w nich obrazy z życia różnych plemion, ukazał związek Indian ze światem natury oraz uwidocznił mądrości zawarte w tradycyjnych bajkach, baśniach i legendach. W ten sposób nie tylko odtworzył piękno życia dawnych Indian, ale i nadał swoim opowiadaniom walor wychowawczy. Autor wzbogacił także książkę o ilustracje ukazujące koloryt i różnorodność indiańskiego świata.

          • DZIEŃ ZIEMI

            Z okazji Dnia Ziemi , nauczyciele biologii i geografii: Panie Agnieszka Konopko oraz Ewelina Kryńska, zorganizowali w naszej szkole konkurs na wykonanie rzeczy użytkowych, z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Celem inicjatywy było rozwijanie kreatywności uczniów oraz promowanie postaw proekologicznych.

          • Wycieczka klas 3a i 3b do Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej

            W dniu 22 kwietnia 2026 r. uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w wycieczce do Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej. Celem wyjazdu było poznanie tradycji i zwyczajów regionu Podlasia oraz udział w warsztatach edukacyjnych.

            Podczas pobytu w muzeum uczniowie klasy 3 a uczestniczyli w warsztacie „Kto ma pszczoły, ten ma miód”. Dzieci dowiedziały się, czym były barcie, jaka jest ich historia, w jaki sposób człowiek odkrył miód i jego właściwości, jak wygląda ul oraz co – oprócz miodu – zawdzięczamy pszczołom. Samodzielnie wykonały świeczkę.

          • Spotkanie z funkcjonariuszami policji z Komendy Miejskiej w Białymstoku

            W szkole odbyło się spotkanie poświęcone odpowiedzialności prawnej nieletnich, skierowane do uczniów klas 4–8. Zajęcia zostały przeprowadzone przez funkcjonariuszy policji z Komendy Miejskiej w Białymstoku.

            Podczas prelekcji policjanci omówili najczęstsze przejawy zachowań niezgodnych z prawem wśród młodzieży oraz ich konsekwencje. Uczniowie dowiedzieli się, jakie skutki prawne mogą wynikać z takich czynów jak pobicia, wymuszenia, kradzieże czy akty wandalizmu. Funkcjonariusze podkreślili, że nawet osoby niepełnoletnie ponoszą odpowiedzialność za swoje działania, a ich sprawy mogą być rozpatrywane przez sąd rodzinny.

          • Obchody Światowego Dnia Zdrowia

            Z okazji Światowego Dnia Zdrowia, obchodzonego 7 kwietnia, w klasach 1-3 miały miejsce różnorodne aktywności prozdrowotne. Ich głównym celem było promowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie właściwych postaw sprzyjających zdrowiu już od najmłodszych lat. Podczas zajęć uczniowie przygotowywali zdrowe śniadania, tworzyli plakaty promujące zdrowe nawyki, brali udział w turnieju wiedzy o zdrowiu. Podsumowaniem tych działań był pokaz udzielania pierwszej pomocy przeprowadzony przez panią Grażynę Dołubizno. Dzieci miały okazję poznać podstawowe zasady reagowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo wezwać pomoc.

          • Mistrzostwa Województwa w Rummicub

            W dn. 15 kwietnia w Bialymstoku odbyły się Mistrzostwa Województwa w Rummicub. Naszą szkołę reprezentowaly dwie uczennice z klasy 6a. Iza Ostapowicz zajęła 6 miejsce i wywalczyła awans na mistrzostwa Polski, a Maja Rubin zajęła 26 miejsce w klasyfijacji ogolnej. Startowało 16 szkól, ktore reprezentowalo 62 uczniów. Iza w kategorii szkół podstawowych zajęła drugie miejsce. Gratulacje!!!

    • certyfikaty i dyplomy

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • OSE
      • Erasmus plus
    • Wtorek 23.06.2026
    • Przyjmowanie interesantów

      Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym

      odbywa się  w godzinach

       w godzinach 700 – 1500

    • Dodatkowe dni wolne w roku szk. 2025/2026:

      13.10.2025 roku
      10.11.2025 roku
      02.01.2026 roku
      05.01.2026 roku
      11.05.2026 roku - egzamin
      12.05.2026 roku - egzamin 
      13.05.2026 roku - egzamin 
      05.06.2026 roku

      Więcej

    • OBIADY

      KARTA ZGŁOSZENIA NA OBIADY SP 2025/2026

      JADŁOSPIS:

      08.06.2026-12.06.2026

      08.06.2026-12.06.2026 bezml.

      15.06.2026-19.06.2026

      15.06.2026-19.06.2026 bezml.

      22.06.2026-26.06.2026

      22.06.2026-26.06.2026 bezml.

      29.06.2026-03.07.2026

      29.06.2026-03.07.2026 bezml.

      Nr konta do wpłat:
      50 8060 0004 2600 1023 2000 0010

      Odwoływanie posiłków w szkole:
      W razie nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić rezygnację obiadu z jednodniowym wyprzedzeniem najpóźniej do godziny 11:00 (od poniedziałku do piątku) wysyłając sms na numer telefonu 501 543 227 o treści: Imię i nazwisko dziecka, grupa/klasa, data/daty odwołania

       

       

    •  tutaj

       

    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • NR KONTA RADY RODZICÓW

      44 8060 0004 2600 3320 2000 0010

      W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę/oddział

      Pierwsze dziecko - 60 zł
      Drugie dziecko - 50 zł
      Trzecie dziecko - 30 zł

      Wpłat można także dokonywać u wychowawców klas.

    • Koło Podlaskie więcej

      Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego

    • RODO w Szkole

      Szanowni Państwo

      W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych

      Informacja o przetwarzaniu danych osobowych z tłumaczeniem na język migowy

      Załączniki:

      KLAUZULA_INFORMACYJNA RODO

      Klauzula informacyjna religie i etyka

       
    • Telefon Zaufania dla młodzieży

       więcej