Strona główna

      • 26 czerwca 2026 roku
        Godzina 8.15
      • 9 czerwca 2026 roku na górnym boisku szkolnym odbył się pełen radości Festyn Rodzinny, który zgromadził liczne grono rodziców, dzieci oraz nauczycieli. Wspólna zabawa, rozmowy i uśmiechy stworzyły wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
          • Integracja z uczniami SP nr 46 Specjalnej w Białymstoku

            Uczennica naszej szkoły - Ola Kucharczuk po raz kolejny została zaproszona do zaprzyjaźnionej SP Nr 46 Specjalnej w Białymstoku. Tym razem wzięła udział w zajęciach kulinarnych, podczas których wspólnie z uczniami klasy ósmej i piątej przygotowała pyszne ciasto truskawkowe i warstwowy koktajl owocowy. Choć Ola nie porusza się samodzielnie, okazało się, że przy wsparciu koleżanek i kolegów można wszystko. Zajęcia były nie tylko smakowite, ale przede wszystkim pełne życzliwości, otwartości i wzajemnej pomocy. Nie była to jednak jedyna atrakcja w tym dniu. Ola wspólnie z kilkoma klasami z tej samej szkoły uczestniczyła w warsztatach pszczelarskich, w czasie których miała okazję zgłębić swoją wiedzę na temat życia, zwyczajów i hodowli pszczół.

          • WYCIECZKA DO WARSZAWY KLASY 8A

            Dnia 10.06.2025 r. odbyła się nasza ostatnia klasowa wycieczka w szkole podstawowej. Udaliśmy się do Warszawy, by wspólnie spędzić czas, pożegnać się z okresem nauki w szkole podstawowej i przeżyć niezapomniane chwile.

            Pierwszym punktem programu było Muzeum Fliperów, gdzie mogliśmy zagrać na klasycznych automatach do gier i poczuć klimat dawnych salonów gier. Dowiedzieliśmy się, ze do tej pory wyprodukowano 1100 fliperów z wbudowanym komputerem. Zabawa była doskonała – pełna śmiechu, rywalizacji i wspólnej radości.

          • FESTYN RODZINNY

            Festyn Rodzinny, który odbył się 4 czerwca 2025 r. przy ZSP w Dobrzyniewie Dużym był pełen radości, zabawy i integracji społecznej. Został on zorganizowany dzięki współpracy całej społeczności szkolnej. Tuż po rozpoczęciu festynu Pani Dyrektor Wanda Różańska powitała licznie przybyłych gości oraz życzyła wszystkim miłej zabawy. Festyn odbywał się w rytmie dobrej muzyki, za którą odpowiadał Pan Bartłomiej Zawadzki. Uczestnicy mogli skorzystać z różnorodnych atrakcji, takich jak konkursy, gry plenerowe, warsztaty kreatywne oraz występy artystyczne. Dzieci cieszyły się dmuchanymi zamkami zapewnionymi przez Pana Grzegorza Winnickiego, grami i zabawami zorganizowanymi przez panie, malowaniem twarzy, strzelaniem z łuku czy też konkursami zręcznościowymi. Dzięki obecności strażaków oraz policjantów dzieci mogły zapoznać się z ich trudną i odpowiedzialną służbą. Nie zabrakło również strefy g

          • Klasy trzecie na wycieczce w Warszawie

            W dniu 27 maja 2025 roku uczniowie klas 3a i 3b odwiedzili naszą stolicę. W programie znalazły się warsztaty w Manufakturze Cukierków „Wykonaj sam lizaka”. Kolejnym punktem programu był spacer po Starym Mieście oraz obejrzenie zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Obiad zjedliśmy w klimatycznej restauracji „Pod zegarem”, gdzie podczas posiłku podziwialiśmy niezwykłą kolekcję zegarów. Ostatnią atrakcją była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. W drodze powrotnej ku radości uczestników zatrzymaliśmy się w Mc Donaldzie na „małe co nieco”. To był bardzo udany dzień.

          • Wycieczka do Łodzi

            W dniu 20.05.2025r. klasy V a i V b wraz z dwiema uczennicami klasy IV b i VII b udały się na wycieczkę do Łodzi. Program był bogaty i ciekawy – odwiedziliśmy Orientarium i ZOO, uczestniczyliśmy w lekcji naukowej w Eksperymentarium oraz odbyliśmy spacer z przewodnikiem po dawnej Fabryce Izraela Poznańskiego. Pierwszym punktem naszej wyprawy było Orientarium i ZOO w Łodzi. To miejsce zachwyciło nas ogromną różnorodnością zwierząt i nowoczesną aranżacją przestrzeni. Największe wrażenie zrobiły na nas rekiny oraz inne morskie stworzenia, które mogliśmy podziwiać w podwodnym tunelu. Poznaliśmy też egzotyczne zwierzęta Azji, takie jak słonie indyjskie, orangutany czy niedźwiedzie malajskie. Następnie udaliśmy się na spacer z przewodnikiem po kompleksie dawnej Fabryki Izraela Poznańskiego, jednego z najbardziej znanych przemysłowców Łodzi. Dowiedzieliśmy się, jak wyglądała praca w fabryce włók

          • Wycieczka klas pierwszych

            20 maja 2025 roku klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Uroczyska Ruczaj. Początek dnia nie zapowiadał się najlepiej – było pochmurno i chłodno. Na szczęście z czasem pogoda się poprawiła, zrobiło się cieplej i pojawiło się słońce, co od razu wprawiło wszystkich w lepszy nastrój.
            Na miejscu dzieci wzięły udział w ciekawych warsztatach: ceramiki, garncarstwa i papieru czerpanego. Każde z nich mogło samodzielnie stworzyć wyjątkową pamiątkę. Dużo emocji dostarczyła również gra terenowa „W krainie legend i baśni”, która łączyła elementy zabawy i nauki. Po warsztatach przyszedł czas na aktywności na świeżym powietrzu. Było strzelanie z łuku, gra w piłkę nożną, tyrolka, wielkie bańki mydlane oraz różnorodne zabawy ruchowe. Na zakończenie wycieczki wszyscy zebrali się przy ognisku, gdzie piekli kiełbaski i dzielili się wrażeniami.
            Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni wrażeń,

          • XX Papieskie Forum Młodych

            16 maja przedstawiciele klas ósmych z naszej szkoły, z Dyrekcją i paniami katechetkami, uczestniczyli w XX Papieskim Forum Młodych.

            Spotkanie to miało na celu zapoznanie młodych ludzi z nauczaniem naszego wielkiego Polaka- Jana Pawła II. Uczniowie poszczególnych szkół przygotowali plakaty do słów naszego papieża, następnie były one prezentowane przed przybyłą publicznością.

          • Wycieczka klas drugich

            W dniu 19 maja 2025 r. uczniowie klasy IIa oraz IIb uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było poznanie najważniejszych i najciekawszych miejsc stolicy, integracja uczniów oraz wspólne spędzenie czasu w atmosferze radości i odkrywania.

            Wyjazd rozpoczął się o godzinie 7:15 sprzed szkoły. Po przyjeździe do Warszawy uczniowie przeszli obok Pałacu Prezydenckiego, wysłuchując krótkiej informacji o jego znaczeniu i historii. Następnie grupa udała się do manufaktury robienia lizaków, gdzie dzieci obserwowały proces tworzenia kolorowych słodyczy oraz samodzielnie wykonały własne lizaki. Ta część programu wzbudziła wiele entuzjazmu i uśmiechu. Kolejnym punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie mieli okazję w interaktywny sposób poznawać prawa fizyki, biologii i techniki. Z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w eksperymentach i pokazach. Obiad został

        • ZEBRANIE RODZICÓW
          • ZEBRANIE RODZICÓW

            ​​​​​​Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas I-VIII na zebranie, które odbędzie się w środę 21 maja 2025 roku o godzinie 16.30 w następujących salach:

            Klasa 1a - s. 25

            Klasa 1b - s. 22

            Klasa 2a - s. 24

            Klasa 2b - s. 20

            Klasa 3a - s. 21

            Klasa 3b - s. 26

            Klasa 4a - s. 02

            Klasa 4b - s. 16

          • „Witaj, witaj, Majowa Rocznico, pamiętny Trzeci Maju”

            Jan Paweł II głosił: „Naród jest przede wszystkim bogaty ludźmi. Bogaty człowiekiem. Bogaty młodzieżą”. Nasza młodzież dziś, podczas obchodów Święta Konstytucji 3 Maja, doskonale oddała wymowę słów papieża. Uczniowie wzięli udział w teście wiedzy na temat Konstytucji 3 Maja. Klasy IV – VIII wytypowały czworo swoich reprezentantów, którzy zmagali się z pytaniami dotyczącymi kluczowego dokumentu w historii Polski. Z rosnącą dumą patrzyliśmy, jak uczestnicy wspaniale przygotowali się do tego quizu. Radością napawało nas to, iż młodzież z takim zaangażowaniem podeszła do tego wyzwania, iż włożyła trud, aby być godnymi przedstawicielami swoich klas. Wydarzeniu towarzyszyła oprawa słowno – muzyczna, która w piękny sposób oddała ducha czasu, w którym powstała Konstytucja 3 Maja. Aby wyłonić zwycięzców konkursu, niezbędna okazała się dogrywka. Ostatecznie 1. miejsca zajęły klasy VI a oraz VII b.

          • Dzień Ziemi

            Światowy Dzień Ziemi obchodzony jest corocznie 22 kwietnia i przypomina o konieczności troski o naszą planetę. Na lekcjach biologii, geografii i chemii omówiono najważniejsze problemy ochrony środowiska. Podjęliśmy też działania, które miały na celu uświadomienie społeczności szkolnej jak ważne są nasze codzienne decyzje i jak mogą wpłynąć na przyszłość naszej planety. Klasy siódme na lekcjach geografii posprzątały teren wokół naszej szkoły. Klasy ósme wykonały piękne plakaty i prezentacje multimedialne, w których zwróciły uwagę na to, co każdy z nas może zrobić dla Ziemi. Uczniowie klas I – III oraz IV – VI wzięli udział, w ogłoszonym w ramach obchodów Dnia Ziemi konkursie: „Kartka z życzeniami dla Matki Ziemi”. Oceniana była szata graficzna oraz treść życzeń uwzględniających problemy Ziemi takie jak: klimat, niszczenie krajobrazu, śmieci czy marnowanie wody. Prace plastyczne: plakaty

          • WAŻNE ZAWODY - STRAŻAK

            W dniu 6 maja 2025 r. uczniowie klasy Ib uczestniczyli w spotkaniu ze  strażakami. Tematem zajęć było przybliżenie dzieciom pracy strażaka oraz działalności OSP w Dobrzyniewie Dużym. Mieliśmy zaszczyt gościć tatę jednej z uczennic - Pana Marcina Szarkowskiego oraz Młodszego ogniomistrza KM PSP JRG 3 - Pana Michała Ignaczewskiego. Uczniowie dowiedzieli się, że praca strażaka jest niezwykła, ale też ciężka, trudna, a czasem niebezpieczna. Panowie opowiedzieli o swoich obowiązkach oraz podzielili się z pierwszakami informacjami, jakie predyspozycje powinien posiadać kandydat na  strażaka. Przypomnieli też numery alarmowe oraz zademonstrowali swój strój i sprzęt gaśniczy. Dużą atrakcją dla dzieci była możliwość przymierzenia kurtki i hełmu strażackiego, a także sprawdzenia, ile waży wąż strażacki. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Po jego zakoń

          • MAJOWE ŚWIĘTA

            5 maja 2025 roku uczniowie klas 1-3 z naszej szkoły wzięli udział w uroczystości związanej z obchodami Świąt Majowych. Spotkanie rozpoczęło się od projekcji filmu edukacyjnego, który przybliżył dzieciom znaczenie tych ważnych świąt narodowych. Po filmie uroczyście odśpiewano hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego". Następnie każda z klas zaprezentowała utwory związane z naszym krajem. Wysłuchaliśmy wiersza o tematyce narodowej oraz pieśni patriotycznych. Na zakończenie uczniowie wzięli udział w quizie wiedzy o Polsce, który sprawdzał ich znajomość historii, tradycji oraz symboli narodowych. Spotkanie prowadziła pani Janina Kozakiewicz. Uroczystość była pełna radosnej atmosfery dzięki współpracy prowadzącej z wychowawcami klas oraz zaangażowaniu naszych uczniów podczas występów.

    • certyfikaty i dyplomy

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • OSE
      • Erasmus plus
    • Wtorek 23.06.2026
    • Przyjmowanie interesantów

      Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym

      odbywa się  w godzinach

       w godzinach 700 – 1500

    • Dodatkowe dni wolne w roku szk. 2025/2026:

      13.10.2025 roku
      10.11.2025 roku
      02.01.2026 roku
      05.01.2026 roku
      11.05.2026 roku - egzamin
      12.05.2026 roku - egzamin 
      13.05.2026 roku - egzamin 
      05.06.2026 roku

      Więcej

    • OBIADY

      KARTA ZGŁOSZENIA NA OBIADY SP 2025/2026

      JADŁOSPIS:

      08.06.2026-12.06.2026

      08.06.2026-12.06.2026 bezml.

      15.06.2026-19.06.2026

      15.06.2026-19.06.2026 bezml.

      22.06.2026-26.06.2026

      22.06.2026-26.06.2026 bezml.

      29.06.2026-03.07.2026

      29.06.2026-03.07.2026 bezml.

      Nr konta do wpłat:
      50 8060 0004 2600 1023 2000 0010

      Odwoływanie posiłków w szkole:
      W razie nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić rezygnację obiadu z jednodniowym wyprzedzeniem najpóźniej do godziny 11:00 (od poniedziałku do piątku) wysyłając sms na numer telefonu 501 543 227 o treści: Imię i nazwisko dziecka, grupa/klasa, data/daty odwołania

       

       

    •  tutaj

       

    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • NR KONTA RADY RODZICÓW

      44 8060 0004 2600 3320 2000 0010

      W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę/oddział

      Pierwsze dziecko - 60 zł
      Drugie dziecko - 50 zł
      Trzecie dziecko - 30 zł

      Wpłat można także dokonywać u wychowawców klas.

    • Koło Podlaskie więcej

      Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego

    • RODO w Szkole

      Szanowni Państwo

      W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych

      Informacja o przetwarzaniu danych osobowych z tłumaczeniem na język migowy

      Załączniki:

      KLAUZULA_INFORMACYJNA RODO

      Klauzula informacyjna religie i etyka

       
    • Telefon Zaufania dla młodzieży

       więcej