We wtorek 25 marca 2026 roku w Supraślu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Na starcie stanęło ponad 300 uczestników. Nasza szkoła wystawiła liczną reprezentację, a 19 naszych uczniów uzyskało awans do półfinału województwa. Najlepiej zaprezentowała się Natalia Adamska kl. 7a, która zdobyła złoty medal. Pięknie gratulujemy!
Awans do półfinału uzyskali: Laura Masłowska, Nina Powichrowska, Aleksander Szaniawski, Kacper Reszka, Łucja Daniłowska, Stanisław Panasiuk, Oliwa Reszka, Kornelia Grzybko, Wojciech Półkośnik, Jan Lachowicz, Francieszek Jóźwicki, Julia Rydzewska, Oliwier Nartowicz, Michał Czemiel, Fabian Kaczyński, Maja Adamska, Milena Radziszewska, Adam Karwowski.
Gratulujemy❗Trzymajcie kciuki za Naszych Zawodników na kolejnym etapie już 9 kwietnia. 💪👏