Nasza uczennica, Ola Kucharczuk, po raz kolejny odwiedziła swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej nr 46 Specjalnej w Białymstoku. Każda taka wizyta jest dla niej wyjątkowym przeżyciem, pełnym pozytywnych emocji i prawdziwej integracji.
Ola wzięła udział w warsztatach, podczas których uczniowie przygotowali aromatyczną przyprawę piernikową oraz świąteczne mydełka. Zajęcia wprowadziły wszystkich w ciepły, bożonarodzeniowy nastrój.
Następnie wspólnie z innymi uczniami uczestniczyła w szkolnym podsumowaniu kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”, promującej empatię, bezpieczeństwo i wzajemny szacunek.
W programie wizyty znalazła się także relaksująca wizyta w Grocie Solnej oraz kameralna dyskoteka z udziałem uczniów klas 8C i 5C, która dostarczyła Oli niecodziennych wrażeń ruchowych.
To był dzień pełen radości, nowych doświadczeń i życzliwych spotkań.
Jesteśmy dumni z otwartości Oli, wrażliwości i gotowości do budowania pięknych relacji z innymi ludźmi.