Uczennica naszej szkoły - Ola Kucharczuk po raz kolejny została zaproszona do zaprzyjaźnionej SP Nr 46 Specjalnej w Białymstoku. Tym razem wzięła udział w zajęciach kulinarnych, podczas których wspólnie z uczniami klasy ósmej i piątej przygotowała pyszne ciasto truskawkowe i warstwowy koktajl owocowy. Choć Ola nie porusza się samodzielnie, okazało się, że przy wsparciu koleżanek i kolegów można wszystko. Zajęcia były nie tylko smakowite, ale przede wszystkim pełne życzliwości, otwartości i wzajemnej pomocy. Nie była to jednak jedyna atrakcja w tym dniu. Ola wspólnie z kilkoma klasami z tej samej szkoły uczestniczyła w warsztatach pszczelarskich, w czasie których miała okazję zgłębić swoją wiedzę na temat życia, zwyczajów i hodowli pszczół.
Był to dzień pełen radości, uśmiechów i wzruszeń. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za ciepłe przyjęcie i cudowną atmosferę, jaką stworzyła społeczność SP 46. To spotkanie pokazało, jak wielką siłę mają empatia, integracja i wspólne działanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!
Monika Maksimiuk