W związku pandemią COVID-19, a także z uwagi na włączenie powiatu białostockiego, a w tym Gminy Dobrzyniewo Duże do tzw. czerwonej strefy, od 3 PAŹDZIERNIKA 2020 r. – DO ODWOŁANIA szkoła pracuje według zmodyfikowanych zasad:
- Ograniczone są bezpośrednie kontakty interesantów, prosimy o kontakt ze szkołą w formie telefonicznej lub mailowej oraz umawianie się na spotkanie drogą telefoniczną lub mailową.
- Szkoła pracuje jak dotąd – w trybie stacjonarnym, według pięciodniowego rozkładu zajęć.
- Przypominamy, że w każdym miejscu w placówce (budynek i plac szkolny) obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, przestrzeganie mycia lub dezynfekcji rąk, zachowania bezpiecznej odległości – dystansu społecznego.
- Do szkoły wchodzą tylko zdrowi uczący się w niej uczniowie oraz zdrowi – pracujący tu nauczyciele i inni pracownicy oświaty.
- W związku z przebywaniem niektórych uczniów, nauczycieli i ich rodzin na kwarantannie oraz z powodu zagrożenia epidemicznego, zwracamy się z prośbą o szczególną czujność, ostrożność i troskę o bezpieczeństwo własne oraz osób, z którymi Państwo spotykacie się.
- W przypadku pojawienia się niepokojących objawów, proszę podjąć stosowne kroki.
- Klasy przebywające na kwarantannie będą miały organizowane nauczanie zdalne.
- Decyzje dotyczące kierowania klas do nauczania na odległość są podejmowane w uzgodnieniu z Sanepidem oraz organem prowadzącym Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Dziękujemy za zrozumienie dla zaistniałej sytuacji
Życzymy zdrowia!