Dnia 14 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Gier i Zabaw „Olimpijka”. W zawodach sportowych uczestniczyli uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych z terenu gminy Dobrzyniewo Duże. Mieliśmy przyjemność gościć zawodników ze szkoły w Fastach, Nowym Aleksandrowie, Obrubnikach i Pogorzałkach. Sześcioosobowe zespoły uczniów rywalizowały o zajęcie najlepszego miejsca w kategorii poszczególnych klas oraz walczyły o puchar dla zwycięskiej szkoły.
Organizatorem imprezy była Pani Janina Kozakiewicz. Zawody poprowadził Pan Marek Jamiołkowski. Sędziowali opiekunowie z poszczególnych szkół. Nad przebiegiem imprezy czuwało powołane Jury.
Nasi uczniowie zajęli I miejsce w kategorii klas pierwszych, drugich i trzecich. Tym samym zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Dobrzyniewie Dużym okazali się najlepsi, z czego jesteśmy bardzo dumni. Na zakończenie imprezy Pani Dyrektor Wanda Różańska wręczyła dyplomy oraz puchary poszczególnym drużynom.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom ze wszystkich szkół gminnych oraz dziękujemy za wspólną zabawę.
:)