Krystyna Bezubik była gościem w naszej szkole. 27 marca prowadziła warsztaty kreatywnego pisania w klasie VI A. Było to możliwe dzięki stypendium artystycznemu Marszałka Województwa Podlaskiego, które otrzymała.
Uczniowie chętnie, aktywnie i przede wszystkim twórczo pracowali podczas zajęć. Bawili się słowami, układali historie, czytali, rozmawiali.
Krystyna Bezubik publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”, „Zupełnie Innym Świecie”. Wydała tomik opowiadań „Podróż”, książkę naukową „Tatry huczą gnozą”, „Piszę, bo chcę. Poradnik kreatywnego pisania” oraz prozę poetycką „Raj na kredyt”. Bywa jurorką w konkursach literackich, blogerką – prowadzi blog ekspercki: www.piszebochce.pl. Jest doktorem literaturoznawstwa. Prowadzi kursy, warsztaty dla osób, które chcą pisać.
Biblioteka Szkolna